Úspešní o MLM

Úspešní o MLM 2017-12-06T13:43:27+01:00

Robert Kiyosaki (MLM je obchodný model 21. storočia)

Robert Kiyosaki je americký podnikateľ, autor mnohých úspešných kníh a propagátor finančného vzdelania. Pochádza z učiteľskej rodiny, kde sa zamestnaniu dávala veľká váha, spoznal finančné utrpenia svojho otca, ktorý nevedel pracovať s peniazmi. Rozhodol sa preto pre dráhu podnikateľa, ktorá síce nesľubuje žiadne istoty, zato ponúka cestu finančnej slobody. Robert sa stal finančne nezávislý a začal vyučovať finančnú gramotnosť pomocou svojej stolnej hry Cashflow 101 a kníh “Bohatý otec, chudobný otec”, “Cashflow kvadrant” a ďalších, aby aj ostatní ľudia získali finančné vzdelanie.

Robert Kiyosaki o MLM

“Ak ste osoba s veľkými snami a chcete s láskou podporovať ostatných
v dosiahnutí ich veľkých snov, potom Network Marketing je presne
podnikateľská príležitosť pre Vás.”

Robert T. Kiyosaki
podnikateľ a spisovateľ

V článku FirstClass “Prečo bohatí opovrhujú pohodlím a chudobní na neho nedajú dopustiť” letmo zmienili historku Donalda Trumpa v jednej z televíznych šou.
Na otázku, čo by robil, keby o všetko prišiel a musel začínať úplne od začiatku, bez váhania povedal: Našiel by som si dobrú, mne vyhovujúcu MLM spoločnosť a pustil by som sa do práce. Publikum vybuchlo smiechom, a Trump len dodal: Preto ja sedím tu hore a vy stále tam dole !!!

Dvaja najbohatší Američania: Bill Gates a Warren Buffett si chovajú prekvapivú zhodu v názore, že budúcnosť obchodu stojí na MLM.

Bill Gates dokonca povedal: Novú firmu by som staval práve na princípoch Multi Level Marketingu, čiže priamom predaji a osobnom odporúčaní.

Warren Buffett zase hovorí: Multi Level Marketing je biznis s ročným obratom 114 miliárd dolárov, za posledných 10 rokov vzrástol o 91 percent a venuje sa mu 60 miliónov ľudí a zároveň hovorí, že to je obchodný model 21. storočia.

Bill Clinton povedal: ,,Multi Level Marketing môže vyriešiť ekonomickú krízu. Je totiž šancou pre každého.”

Frank Maguire – spoluzakladateľ FedEx a bývalý šéf KFC ako aj American Airlines – povedal: ,,Čím bude hlbšia kríza dôvery k tradičným reklamným nástrojom, tým viac začne moderný obchod stáť na účinnom referenčnom marketingu.”

A na záver veľká myšlienka na ktorej by mal byť postavený každý seriózny MLM princíp fungovania:

Multi Level Marketing je najpozoruhodnejší tým, že na vyššiu pozíciu kariéry sa nedostanete inak, než preukázaním dôvery a pomoci niekomu druhému, či už klientovi alebo inému distribútorovi.

Tento výrok vyslovil uznávaný americký ekonóm, najlepšie sa predávajúci autor New York Times,
autor 11 kníh, zakladateľ 6 úspešných spoločností a človek z titulky The Wall Street Journal – Paul Zane Pilzer