Podpora pre Vás

Podpora pre Vás 2017-12-05T21:08:36+01:00

MLM alebo Multi Level Marketing je rovnako náročný typ podnikania ako klasické podnikanie. Je potrebný sebarozvoj, rozvoj komunikácie a všeobecného rozhľadu, budovania kontaktov a dobrých vzťahov, atď. Jednoducho treba neustále pracovať na sebe a na svojom projekte aby ste sa posúvali ďalej.

Wes Melcher

Veľa ľudí si predstavuje MLM ako rýchly zárobok peňazí, bohužiaľ sú na omyle. Pravdepodobne to ani nebude ich chyba, možno sa k tomu názoru dostali po čítaní informácií na internete, kde sa v skupinách ponúkajú rýchle zárobky peňazí v iných “MLM” firmách.

Každý úspešný podnikateľ alebo networker však vie, že MLM je cesta k dlhodobému úspechu, ktorú si treba vybudovať a toto budovanie trvá aj 1 – 5 rokov, pokiaľ sa partner dostane k skutočnému PROFITU. MLM je výhodným kľúčom k úspechu pre kohokoľvek, bez akýchkoľvek obmedzení, či už vzdelania, aktuálnej situácie, kontaktov a tiež finančného statusu nakoľko vstupné investície sa nedajú porovnávať s investíciami do tradičného podnikania. Priemerne sa pohybujú vstupné balíky do MLM firiem v cenových reláciach od 500 do 2000€, v tejto chvíli máme zas obrovskú výhodu lebo naše sa pohybujú od 250 do 450€.

PODPORA PRE VÁS

Našou a Vašou podporou je veľmi významný človek, spisovateľ, podnikateľ, mentor a leader, pán Wes Melcher. S týmto pánom spolupracujeme v rámci napredovania firmy WorldVentures na Slovensku, má 14 ročné skúsenosti v odvetví MLM a poskytuje nám svoj kompletný know how. Wes bol v lete prvý krát na Slovensku aby nám pomohol v rozvoji a odovzdal nám svoje cenné rady. Pri najbližšej jeho návšteve Slovenska Vás s ním radi zoznámime.