Dream Trips (výlety snov)

Dream Trips (výlety snov) 2017-12-06T15:14:30+01:00

DreamTrips Banner - rodina na plazi

Výhodou nášho projektu je fakt, že k zážitkom, výletom a dovolenkám už má každý vzťah vybudovaný. Nie je potrebné ľuďom vysvetľovať, že by sa im zišiel odpočinok, iba že majú možnosť ísť sa odreagovať takým spôsobom aký pravdepodobne ešte nestretli – Výhodne a na vysokej úrovni. Naše výlety neobsahujú iba ubytovanie, ale obsahujú bohaté denné programy (večerný raut, párty, ochutnávka vína, prehliadka okolia, jachty a mnoho iných), ktorých úlohou je zanechať vo Vás celoživotné zážitky a emócie, aby ste sa výletov zúčastňovali častejšie, spolu so svojimi známymi, rodinou, kamarátmi a podobne. A ešte keď im tieto výlety umožnia vybudovať si ďalší kvalitný part time príjem len odporúčaním, zistia že celý koncept je úplne jednoduchý a dáva zmysel.

Dream Trips akcie

Počas výletov budete mať k dispozícii poradenstvo 24 hodín denne kde Vám pracovníci poradia s čímkoľvek. Tiež máte možnosť stiahnuť si aplikáciu pre mobilné zariadenia, kde si budete môcť vyhľadať najvýhodnejšie ponuky vo svojom okolí, či už sa jedná o jedlo, nakupovanie, turistiku, alebo zábavu. Všetky tieto informácie nájdete v prezentácii Matta Morrisa na stránke Cestovateľský klub.

Spoločnosť Worldventures v podobe Dream Trips vytvára neskutočné partnerské výhody pre vášnivých cestovateľov. Tu si môžete pozrieť niektoré z výletov a musíte uznať, že tí ľudia sú šťastný. Fungovať to bude, čím ďalej tým nás bude viac, či už s Vami alebo bez Vás. Čím skôr nás budete kontaktovať, tým skôr môžete potešiť rodinu. Zoznam komplet výletov nájdete na oficiálnej web stránke www.dreamtrips.com.

nezabudnuteľné zážitky

Nezabudnuteľné zážitky

Odkaz na dovolenke ... You Should Be Here ... ( mal by si tu byť ) WorldVenture Reps 2013 you should be here

Scottburgh, South Africa

Scottburgh - South Africa Worldventures

Prague, Czech Republic

Praha, Česká republika - Prague, Czech Republic

San Francisco, California.

San Francisco, California

DreamTrips - Aqualand

Daytona International Speedway

Daytona International Speedway - pretekársky okruh

Dells, Wisconsin.

Dells, Wisconsin Dells, Wisconsin - na snehu

Boracay Island Philippines

Boracay Island Philippines - fotka pod vodou Boracay Island, Philippines - Filipíny Boracay Island Philippines - pláž na Filipínach

Mexico’s Rivera Maya

Mexico's Rivera Maya

a veľa ďalších…

…Páči sa Vám myšlienka WorldVentures ? Kontaktujte nás.

Worldventures - Ľudia